Суспільство

Порятунок пташеня: поліцейські підібрали в районі пораненого стрижа та везуть його лікувати до Вінниці

28 липня 2017, 12:25

 28 липня з Гайсина до Вінниці поліцейським патрулем мають доправити пташеня чорного стрижа. Вінницькі правоохоронці знайшли його у районному центрі. Воно впало патрульним під ноги через невдалу спробу першого польоту.

«Ми прибули до Гайсина у відрядження. Незабаром в Умані будуть відкривати Патрульну поліцію. Проводимо з населенням інструктаж про вступ на роботу до нашої інстанції. Крім того проводимо патрулі у Гайсині та Ладижині. Під час одного з таких у Гайсині, нам під ноги впало це пташеня. Піти далі, залишити його помирати не змогли. Тому і підібрали. Як з’ясували, це чорний стриж. Він спробував здійснити свій перший виліт. Він був невдалим. Летіти далі не може. Бо перебуває у шоковому стані. Та й мабуть, щось собі травмував. Ми його нагодували мухами, черв’ячками, які довелося шукати. Апетит є. Значить, буде жити. Але з напарником не маємо змоги доглядати пташку. Довеземо його до Немирова, там стрижа передамо іншому екіпажу. Вони його і довезуть до Вінниці», - розповіла з місця для Вінниця.info Олена Вотякова з Вінницької патрульної поліції.  

 Правоохоронці просять відгукнутися спеціалістів, які допоможуть врятувати поранену пташку.

«Його треба обстежити. Знати, як правильно доглядати далі. І необхідні відповідні умови для перебування. Тому, хто компетентний у цьому питанні, просимо зв’язатися з нами», - додала Вотякова.

Екіпаж з пташкою у Вінницю планує прибути близько 15.00.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця поліцейські порятунок стриж 
Матеріали по темі