Суспільство

Посадовець МОЗ у Вінниці заявив, що коронавірусу в країні немає і вводити карантин не потрібно

24 лютого 2020, 11:05

24 лютого, під час робочого візиту, у Вінниці заступник міністра охорони здоров’я Дмитро Коваль розповів, що сьогодні в Україні не зафіксовано жодного випадку коронавірусу, тому вводити якісь карантинні заходи немає потреби.

«На сьогодні необхідності навіть думати про оточення цілих міст чи введення карантину у якихось містах, потреби немає. Тому що вірусу сьогодні на території України немає. Тест-системи для діагностики є наявні. Кожна ланка і кожен фахівець знає, що робити. В нас налагоджені маршрути пацієнтів. Так само і на Вінниччині. У разі підозри на захворювання, ми знаємо, куди спрямувати пацієнта. У закладах є апарати штучної вентиляції легенів. Критично зараз розуміти, що потреби в якихось додаткових засобах немає», - наголосив посадовець під час брифінгу у Вінницькій обласній державній адміністрації.

За його словами, тест-системи наявні в Україні і при потребі будуть доставлені в будь-яке місто, у тому числі й Вінницю.

«Їх достатньо на сьогодні і проблеми із тест-системами немає. Вони не мають бути наявні в аптеках, як експрес-тести, і не потрібно їх розпорошувати на території України. Просто варто бути готовими до оперативного реагування в разі, якщо виникне така потреба», - сказав Дмитро Коваль.

Нагадаємо, що 20 лютого з китайського міста Ухань евакуювали українців, які проживають в різних регіонах України. Серед них є жителі Вінницької області.

Раніше у Вінниці провели навчання медиків на випадок виявлення особи з підозрою на корона вірус.

Вінниця.info


Теги: коронавірус МОЗ захворювання 
Матеріали по темі