Суспільство

Посадовці відповіли на чутки про закриття Вінницького обласного госпіталю ветеранів війни

11 липня 2019, 13:00

У Вінниці реформують обласний клінічний госпіталь ветеранів війни. Про це 10 липня повідомила керівник Міністерства у справах ветеранів Ірина Фріз, відповідаючи на запитання учасника АТО. Чоловік цікавився, чи не планують закривати медичний заклад.

Урядовиця зазначила, що госпіталь працюватиме і надалі, однак змінить свій статус, ставши неприбутковим комунальним підприємством. Вона також додала, що у Міністерстві розробляють пакет додаткових послуг для ветеранів.

«Для ветеранів Міністерство буде сплачувати додатковий пакет медичних послуг, тому що лікування ветеранів має свою специфіку і відрізняється від звичайного. Принцип буде такий самий, як на первинній ланці. Гроші будуть йти за пацієнтом», - зазначила посадовиця.

Заступник голови Вінницької ОДА Андрій Гижко пояснив, що лікуватися в госпіталі зможуть і звичайні люди, послуги будуть платними.

«Сьогодні це наш обласний комунальний заклад. Ми зараз проходимо процедуру зміни його юридичного статусу. Це буде некомерційне підприємство. Для чого? Адже він сьогодні обслуговує там не тільки ветеранів. Там є просто цивільні громадяни, які можуть отримати медичні послуги. Щороку ми насичуємо його новим обладнанням. Там гарні умови. Коли це буде некомерційне підприємство, це дозволить отримати гроші з бюджету за лікування ветеранів. З Міністерства у справах ветеранів додаткові кошти за додаткове лікування. А всі цивільні можуть приходити туди і отримувати медичну допомогу за встановленим тарифом», - зазначив чиновник.

Вінниця.info

Теги: лікарня госпіталь ветеранів  
Матеріали по темі