Новини компаній

Послуги Евакуатора в Києві

12 травня 2020, 12:55

Столиця України це найбільш насичене місто автомобілями в нашій країні, і в зв'язку з цим рано чи пізно виникає потреба, користуватися послугами евакуатора в Києві. В цій статті розберемося скільки має коштувати евакуатор в Києві.

Евакуатор Київ це одна з найбільш конкурентних служб по містц, кожен день у столиці сотні авто потребують евакуації. В звязку з цім виникає велика конкуренція серед служб евакуаторів. І як наслідок велика плутанина та непростий вибір, яку службу евакуаторів потрібно вибрати у Києві. перед тим як розпочати детально розібрати дану тему, порадимо перевірену службу евакуаторів в Києві “EVAKUATOR24.KIEV.UA”, на прикладі данної компанії і була створена ця стаття. За посиланням яке вказано нижче ви можете детально ознайомитись з інформацією про евакуатор Київ. А зараз більш детальніше розглянемо на що потрібно звертати увагу перед вибором служби евакуаторів.

Відгуки про евакуатор в Києві

Зараз все більше людей звертають увагу на відгуки в інтернернеті, та досить активно пишуть відгуки про ту чи іншу компанію. Службі евакуаторі не є винятком. Якщо ви хочете знайти якісну службу евакуаторів, зверніть увагу на незалежній відгуки, відгуки які компанія не може модерувати.

Наприклад відгуки в Google Business, кожна поважаюча себе компанія має сторінку в Google Business, на якій показана кількість відгуків про компанію та загальний рейтинг вид 0 до 5 зірок. Перевага таких відгуків в тому що їх неможливо модерувати та видалити. Тобто якщо хтось написав відгук про якість послуг евакуатора в Києві то ці відгуки будуть незалежними та не будуть можеруватись.Це досить вагомий аргумент, і якщо компания працює справно то рейтинг буде високий та відгуки будуть позитивними. Наприклад компанія посилання на яку є вище в тексті має багато відгуків в Google відгуках і компанія має досить високий рейтинг.

Ціни на евакуатор в Києві

Для того щоб не переплачувати за послуга евакуатора в Києві Вам потрібно знати базові правила ціноутворення. Дані та ціни базуються на досвіді роботи службі евакуаторів “EVAKUATOR24.KIEV.UA” данна компанія має великий досвід роботи в даній сфері і знає багато про ціноутворення на послуги евакуатора в Києві.

Ціна формується із таких факторів: довжина маршруту євакуатора, пролягає цей маршрут по місту чи за містом, чи є пошкодження в авто яке потрібно транспортувати. Детальніше про ціноутворення на послуги евакуатора в Києві:

  1. Якщо маршрут пролягає по місту Київ або за межами - цінавід 10 грн. за 1 км шляху;
  1. Ціна подачі евакуатора - 500 грн. (Якщо в авто немає заблокованих колес або системи керування);
  2. Ціна подачі та погрузки авто з заблокированным колесом - 700 грн.
  3. Ціна подачі та погрузки авто з заблокованим керуванням - 900 грн.

Такі тарифи актуальні на 2020 рік.

Дані тарифи є прозорими та цілком актуальними по Києву, і водій який потрапив в непросту ситуацію на дорозі може сміливо опиратия на ці цифри.

Час подачі та роботи евакуатора по Києву

Київ дуже насичене місто, на його дорогах багато авто майже в будь який час, а особливо в часи пік. особливо важливим є час подачі евакуатора. Служба евакуаторів в Києві “EVAKUATOR24.KIEV.UA” основі досвіду якої створена ця стаття має можливість швидкої подачі евакуатора по всім районам Києва.

В середньому час подачі евакуатора по Києву складає 15-30 хвилин. Враховуючи часті пробки на дорогах в столиці це досить швидко. Така швидкість подачі можлива завдякитому що данна служба евакуаторів має в своєму автопарку завжди технічно справні евакуатори які розташовані по самим важливим районам Києва, що дозволяє навіть в часи пік швидко добратися до будь якого місця в Києві

Висновок

В даній статті ми розглянулияк правильно обрати службу евакуаторів в Києві, якими факторами потрібно керуватися щоб обрати правильну службу евакуаторів в Києві та при цьому не переплатити. Також порадили одну з таких служб.Сподіваємось статья була цікава та корисна, всім удачі на дорогах.

Теги: евакуатор трнаспорт 
Матеріали по темі