Суспільство

Повінь 2008 року на Вінниччині «змила» 4,7 мільйони

4 січня 2011, 14:21

КРУ виявило порушень на 4,72 млн гривень під час перевірок використання бюджетних коштів, виділених на ліквідацію повені 2008 року для Вінницької області.

Про це повідомляє прес-центр Контрольно-ревізійного управління України.

Органи державної контрольно-ревізійної служби завершили перевірку використання бюджетних коштів, виділених на ліквідацію наслідків повені, що сталася в липні 2008 р. в західноукраїнських областях.

Так, посадові особи управлінь праці та соціального захисту населення Могилів-Подільської і Мурованокуриловецької районних державних адміністрацій та Могилів-Подільської міської ради Вінницької області допустили незаконне використання бюджетних коштів на загальну суму 1,9 млн грн через неналежну організацію обстежень пошкодженого внаслідок повені майна та формування списків потерпілих осіб.

Низку порушень, що призвели до збитків, виявлено під час використання коштів на відновні роботи об’єктів комунальної власності та об’єктів водного господарства.

Так, у Басейновому управлінні водними ресурсами річки Південний Буг у Вінницькій області встановлено нецільове використання коштів резервного фонду державного бюджету в сумі 1,1 млн грн (оплата вартості робіт з капітального ремонту об’єктів, що не відносяться до об’єктів протиповеневого захисту).

Крім того, із виділених на придбання машин та механізмів для ліквідації наслідків стихії коштів державного фонду охорони навколишнього природного середовища зазначене управління придбало техніку на суму 1,72 млн грн, що не використовувалася для ліквідації стихійного лиха.

На подолання наслідків стихійного лиха у Вінницькій, Івано-Франківській, Закарпатській, Львівській, Тернопільській та Чернівецькій областях з держбюджету протягом 2008-2009 рр. було виділено понад 4,1 млрд грн. Перевірка використання коштів тривала до кінця листопада 2010 р.

Під час контрольних заходів було виявлено низку фінансових порушень на загальну суму понад 410 млн грн, серед них фінансових втрат – на загальну суму 209 млн грн.

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі