Суспільство

Повноцінне навчання без нудних уроків перед моніторами комп’ютерів – у ThinkGlobal School

30 квітня 2021, 13:58

Перехід на дистанційне навчання через пандемію, став неочікуваним та доволі серйозним випробуванням як для вчителів, так і для учнів та їхніх батьків. Вже другий рік українські школи працюють в дистанційному режимі. Та чи можна це назвати повноцінним навчанням? Адже багато батьків у паніці, бо не можуть допомогти дитині освоїти шкільну програму, а вчителі не можуть контролювати поведінку учня, як би це було під час уроку в офлайн.

«Дистанційка» не є заміною очного навчання та ніколи не планувалось на довгострокову перспективу. Онлайн-школа – це, звісно, прогресивно, та чи можна всю освітню програму вивчити самостійно? Адже навчання – це важливий етап у формуванні майбутньої особистості.

Школа ThinkGlobal пропонує вам альтернативу! Адже тут працюють офлайн і відкриті для усіх, хто бажає навчатися. Діти забудуть про нудні уроки перед монітором, а батьки будуть спокійні за майбутнє їхніх маленьких школярів.

Зараз продовжується запис у 1 клас на 2021/2022 навчальний рік. При реєстрації ви отримуєте подарунок, а саме – безкоштовну підготовку до першого класу протягом травня та червня. А також гурток для першокласників на вибір.

У ThinkGlobal приймають дітей різного віку і готові допомогти з комфортною адаптаціею діток з інших шкіл.

Що пропонують у ThinkGlobal?

  • Комфортні умови, зумовлені класами до 15 студентів.
  • Повний день навчання, інтерактивні уроки.
  • Індивідуальний підхід та менторський супровід.

У ThinkGlobal використовують програму МОН, підсилену авторськими програмами школи. Навчальні матеріали будуються згідно з кращими освітніми практиками Канади, Фінляндії, Сінгапуру тощо.

Замість нудних уроків – проєктна діяльність, замість постійного сидіння в телефоні – різноманітні активності.

Дітки також можуть обирати додаткові заняття. Вони тут на будь-який смак –спорт, мистецтво чи робототехніка.

ThinkGlobal – прогресивний підхід до освіти! Пріоритетне завдання – дати бажання дітям відвідувати школу та навчатися! І в ThinkGlobal успішно його втілюють!

Хочете, щоб ваша дитина навчалась із задоволенням, телефонуйте +38067 844 65 45

м. Вінниця, вул. Сонячна, 9

http://thinkglobal-vin.xyz

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: ThinkGlobal дистанційне навчання діти приватна школа 
Матеріали по темі