Культура

Працівниця Вінницького торговельно-економічного інституту стала учасницею «Голосу країни» в команді Тіни Кароль

22 лютого 2021, 11:10

21 лютого на каналі «1+1» вийшов 5-й випуск 11 сезону шоу «Голос країни». На сцену вийшла співачка з Вінниці, Вікторія Гнатюк.

Під час сліпого прослуховування вона виконала композицію Тіни Кароль «У неба попросим». До Вікторії спочатку повернулася Тіна Кароль зі словами «Сто років цій пісні», а потім Олег Винник. Не повернулися крісла Наді Дорофєєвої та Діми Монатіка.

Вікторія Гнатюк обрала своїм зірковим тренером Тіну Кароль.

Відомо, що 38-річна Вікторія Гнатюк працює у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ начальницею відділу виховної та культурно-мистецької роботи студентів.

«Колектив та студентство Вінницького торговельно-економічного інституту КНТЕУ вітає начальника відділу виховної та культурно-мистецької роботи студентів Вікторію Гнатюк з успішним виступом у телевізійному співочому талант-шоу «Голос країни» та проходженням до команди Тіни Кароль. Вболіваємо та бажаємо Вікторії Володимирівні подальшого успіху! Ми віримо в її перемогу та бажаємо реалізуватися на найвищому рівні!»,йдеться в дописі ВТЕІ.

Сама Вікторія Гнатюк дякує усім за «теплі» слова та підтримку.

«Я щиро дякую усім за підтримку, теплі слова.... Не встигаю ставити лайки і відписувати, бо так багато написано мені .. Я не можу передати вам своїх емоцій усіх, але то дуже феєрично круто, піднесено, незвично.... Я Щаслива.... Це мить нереальної насолоди.... Я буду співати для Вас!!! ДЯКУЮ!!!»,йдеться в дописі Вікторії Гнатюк.


Нагадаємо, вінничанка Ірина Бояркіна з піснею «Wicked game» на «Голосі країни» розвернула крісла трьох зіркових суддів. Співачка обрала своїм зірковим наставником Діму Монатіка.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: Голос країни Вікторія Гнатюк Тіна Кароль 
Матеріали по темі