Спорт

Правоохоронець з Вінницької області посів друге місце на Всеукраїнському чемпіонаті поліції з багатоборства кінологів

11 вересня 2020, 15:01

10 вересня на Житомирщині відбулася церемонія нагородження переможців Всеукраїнського чемпіонату НПУ з багатоборства кінологів. За результатами усіх етапів змагань «срібло» виборов поліцейський кінолог Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Михайло Тимофійшен разом зі службовим псом Деном.

Про це повідомляють у відділі комунікації Національної поліції Вінницької області.

Як йдеться в повідомленні правоохоронців, упродовж змагань поліцейські разом зі своїми чотирилапими напарниками змагалися у подоланні смуги перешкод, слідовій та пошуковій роботі, вибірці людей та речей і затриманні умовних правопорушників.

В поліції також додають, що, окрім другого місця в заліку, старший лейтенант поліції Михайло Тимофійшен виборов призові місця в індивідуальному заліку: у номінаціях «Вибірка речі» та «Пошук стріляних гільз» вінницький поліцейський разом з чотирилапим напарником показав найкращий результат, а у номінації «Комплекс вправ спеціальної підготовки розшукових собак» посів 2 місце.

Михайло Тимофійшен 15 років працює кінологом. Службовий пес Ден – його вірний і професійний напарник, з яким вони виконували службові завдання в зоні проведення ООС на Сході країни. Михайло виховав його з маленького песика і навчив усім азам поліцейської професії.

Вінниця.info, фото – поліції

Теги: поліція спорт кінологи 
Матеріали по темі