Влада

Председатель Винницкого облсовета Заболотный призывает ПР и БЮТ создать коалиционное правительство ради Госбюджета

22 лютого 2010, 17:26

Голова Вінницької обласної ради Григорій Заболотний закликає Партію регіонів і Блок Юлії Тимошенко сісти за стіл переговорів та сформували коаліційний Уряд для прийняття державного бюджету.

Про це голова Вінницької обласної ради Григорій Заболотний повідомив на прес-конференції.

«Найправильніший варіант, якби вони (ПР і БЮТ) сьогодні сіли за стіл переговорів і хоча б сформували коаліційний Уряд і домовились про якісь правила гри, прийняли бюджет і дали можливість спокійно працювати регіонам», - сказав він.

За словами Г.Заболотного «ми не можемо сьогодні прогнозувати більше ніж на 1 місяць, ми не знаємо, які ми призначення одержимо, який план дотацій, який план субвенцій одержить область». «На скільки можна розраховувати до тих власних і закріплених доходів, які ми будемо збирати помісячно для того, щоб забезпечити нормальний соціально-економічний розвиток Вінницької області», - пояснив Г.Заболотний.

Голова Вінницької облради також зазначив, що у зв’язку із невизначеністю «нам сьогодні заблоковано практично всі інвестиційно-інноваційні проекти, які ми мали, фінансування по ним призупинені».

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі