Економіка

Представники американської компанії повідомили про спробу рейдерського захоплення елеваторів на Вінниччині

5 липня 2016, 15:13

Юристи компанії «Бунге Україна» дізналися, що державний реєстратор створив файл в державному реєстрі, де записав на іншого власника елеватори потужністю 80 тисяч тон, які належали компанії на Вінниччині.

Про це заявив директор по юридичним питанням компанії Олег Бігдан, пише «Ліга Бізнес».

«Торік спроби захоплення уже вчинялись, а на даний момент вони відновились знову», - сказав Бігдан.

На яку компанію зареєстрували елеватори Бігдан не повідомив. Лише припустив, що це робиться «в інтересах місцевих ділків».

Бігдан стверджує, що його організація впродовж 5-ти років користувалася елеваторами у Вінницькій області та вклала у їх розвиток 2,5 млн. дол.

Тим часом міністр юстиції Павло Петренко повідомив, що питання вже врегульовано.

Довідка.

«Бунге Україна» входить до міжнародної групи компаній Bunge (м Уайт Плейнс, Нью-Йорк, США), яка здійснює свою господарську діяльність на ринку сільськогосподарської продукції та продовольчих товарів. Чисельність працівників перевищує 35 тис. В більш ніж 40 країнах світу.

Компанія «Бунге Україна» є виробником олії марок «Олейна» та «Розумниця», а також має зернові елеватори в 4-ох областях України, включаючи Вінницьку. Українське представництво входить в міжнародну групу компанії Bunge, зареєстрованої у Нью-Йорку, США, має представництво в більше ніж 40-ка країнах світу та 35 тисяч працівників.

Нагадаємо, «Бунге Україна» є однією з 25 найбільших компаній з іноземними інвестиціями, які працюють на Вінниччині.

Вінниця.інфо

Теги: інвестори 
Матеріали по темі