Місто

Представники фінської компанії підігнали під Вінницьку мерію техніку, яку пропонують купити місту

2 березня 2017, 16:38

 У Вінниці планують закупити додаткову техніку для літнього та зимового прибирання. 2 березня представники фінської компанії «Avant Tecno Oy», яка спеціалізується на такій техніці , у центрі міста, презентували керівникам комунальних підприємств міні-навантажувачі та навісне обладнання.

Про це на своїй сторінці в соцмережі повідомив мер Вінниці Сергій Моргунов.

«Я недавно писав, що ми цього року підсилимо КП «Шляхове управління» додатковою технікою і для літнього, і для зимового прибирання. В тому числі планується придбати чотири багатофункціональні міні-навантажувачі.

Сьогодні до міста приїздили представники фінської компанії «Avant Tecno Oy», яка спеціалізується на такій техніці, щоб презентувати керівникам наших комунальних підприємств міні-навантажувачі та навісне обладнання до них як-то кажуть в дії. За їх словами, компанія має дуже широкий спектр допоміжного обладнання – більш як півтори сотні найменувань. З його допомогою можна не лише працювати взимку (розчищати та завантажувати сніг на тротуарах і вузьких проїздах, проводити посипку протиожеледними сумішами та ін.), техніка ефективно використовується і в теплу пору: приміром, може бурити землю для встановлення електроопор та копати траншеї для прокладання електрокабелів, робити вологе підмітання, навіть укладати бруківку і багато чого іншого. При цьому досить економічна по використанню палива – від 3 до 4 літрів на одну мотогодину роботи.

Аналогічна універсальна міні-техніка із різним допоміжним обладнанням різного спектру є в і в інших виробників. Переможця визначить тендер – очевидно, що ним має стати та компанія, яка надасть найбільш вигідні для міста пропозиції по співвідношенню ціна-якість», - зазначив мер.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: техніка тендер 
Матеріали по темі