Політика

Представники політичних сил збираються на мітинг до Вінницької облради

11 травня 2018, 12:53

 15 травня з 9.00 до 10.00 години біля Вінницької обласної ради планують провести мітинг в рамках Всеукраїнської акції за виборчу реформу. Таким чином представники політичних партій та громадські активісти хочуть привернути увагу до роботи комітетів ВР, щоб ухвалити закон і до наступних виборів в Україні запровадити пропорційну виборчу систему з відкритими регіональними списками.

Про це 11 травня повідомила координаторка ГО «Центр UA» у Вінницькій області Олена Данілова.

«Президент обіцяв впровадити Виборчий кодекс, щоб вибори були більш демократичними і більш доступними. Пройшло перше читання, внесено більше 4 тисяч поправок, але після поправок і першого читання все «зависло». Хоча обіцяли, що все встигнуть. Тому зараз відбуваються акції, щоб стимулювати роботу комітетів, пришвидшити цей рух, аби запустити систему в Україні і щоб вибори в 2019 році відбулись за цим законом», - говорить. О. Данілова.

За словами представників політичних сил, потрібно узаконити публічні дебати кандидатів, регламентувати політичну рекламу в ЗМІ, та ввести сувору кримінальну відповідальність за підкуп виборців.

У Вінниці до мітингу приєднаються до мітингу представники політичних партій «Батьківщина молода», «Самопоміч» та «Громадянська позиція», рух «Хвиля», Українська Європейська партія та «Сила людей».

Точну чисельність учасників мітингу організатори не повідомляють, але зазначають, що від кожної політичної сили запрошують від 5 до 30 представників.

Вінниця.info

Теги: мітинг 
Матеріали по темі