Суспільство

Представники польської компанії запропонували послуги по реконструкції очисних у Вінниці, щоб усунути сморід на Поділлі

4 квітня 2017, 18:14

 4 квітня в облдержадміністрації під головуванням заступника директора Департаменту екології та природних ресурсів ОДА Іллі Дяконовича відбулось засідання робочої групи із вивчення екологічної ситуації в мікрорайоні «Поділля» м. Вінниці. На засідання були запрошені представники польської компанії EKO-KONSULTING – незалежної компанії з надання інженерних та консультаційних послуг із головним офісом у Варшаві.

Про це повідомляє департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

Запрошені презентували можливості компанії, зупинившись на важливих для співробітництва моментах та конкретних пропозиціях для м. Вінниці.

Сферою діяльності компанії EKO-KONSULTING є комунальні та промислові каналізаційні очисні споруди, каналізаційні насосні станції й каналізаційні системи, станції сегрегації й утилізації побутових та промислових твердих відходів.

Після затвердження плану робіт, консультанти EKO-KONSULTING надають увесь спектр послуг, від аналізу наявної ситуації до розробки ТЕО, тендерної документації до забезпечення авторського нагляду за будівельними роботами, монтажем обладнання.

Представники EKO-KONSULTING зазначили, що в основному, працюють з проектами в Україні, Білорусі, Киргизстані, Казахстані, Китаї, Індії, Алжирі й Туркменістані.

Партнери компанії EKO-KONSULTING нараховують більш як 50 співробітників, які здатні реалізовувати найскладніші проекти.

Як приклад, було наведено реконструкцію в 2010-2012 рр. каналізаційних очисних споруд в м. Івано-Франківську та реконструкцію системи аерації біологічної очистки стічних вод в м. Кременчуг( 2011-2014рр.).

Аналізуючи ситуацію із очисткою стічних вод у м. Вінниці, фахівці EKO-KONSULTING зазначили, що більша частина наявного очисного обладнання морально і фізично застаріло, залізобетонні конструкції вимагають капітального ремонту чи заміни . Виникає нагальна потреба запровадити нові сучасні технології, які дозволять підвищити якість очистки стічних вод, максимально прибрати неприємний запах, знизити експлуатаційні затрати та підвищити техніку безпеки на площадках КОС.

Підсумовуючи засідання, Ілля Дяконович зазначив, що робочою групою будуть розглянуті усі пропозиції, з метою відібрати для співпраці компанію, яка найбільш підходить для реалізації сучасних технологій очистки стічних вод у м. Вінниці.

Вінниця.info

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: очисні запах 
Матеріали по темі