Місто

Представники Вінницької мерії обстежать будівлю Нацбанку, щоб забрати її у власність міста

19 жовтня 2016, 12:40

Вінницький міський голова 17 жовтня підписав розпорядження, щоб створити робочу групу для обстеження приміщень та визначення площ будівлі Національного банку.

Розпорядження мера опубліковано на сайті міськради.

«Враховуючи лист Національного банку України від 06.10.2016 року №61- 0012/82915, з метою обстеження та визначення переліку і площ приміщень адміністративної будівлі Національного банку України в Вінницькій області, для подальшої передачі в оренду Вінницькій міській раді, керуючись ч.8 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Створити робочу групу для обстеження приміщень адміністративної будівлі Національного банку України в Вінницькій області за адресою: вул.Соборна,36, м. Вінниця.

2. Затвердити склад робочої групи для обстеження приміщень адміністративної будівлі Національного банку України в Вінницькій області згідно з додатком до даного розпорядження.

3. Робочій групі забезпечити інформування міського голову про результати проведеної роботи», - зазначено в документі.

Як відомо, 29 квітня Вінницька міська рада прийняла рішення «Про надання згоди на безоплатне прийняття з державної у комунальну власність територіальної громади м. Вінниці будівель та споруд за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 36».

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: нацбанк будівля 
Матеріали по темі