Політика

Представник Зеленського відповів на питання: Чому на Вінниччині призначають людину Гройсмана?

19 вересня 2019, 14:27

19 вересня нового голову Вінницької ОДА представив перший заступник Офісу президента Сергій Трофімов. Глава держави до міста не приїхав. Під час свого виступу представник Зеленського відповів на питання, яке часто виникало перед призначенням Владислава Скальського «губернатором»: «Чому на Вінниччині призначають людину Гройсмана?». Посадовець наголосив, що призначили, перш за все, справжнього професіонала, якому небайдужа доля регіону.

«До мене доходять чутки, що є питання, чому на Вінниччині призначають людину Гройсмана? Ми сьогодні призначаємо не Гройсмана, а Скальського. Це дуже важливо і треба дати час людині. Я за цей час багато провів співбесід, багато прочитав резюме, багато бачив людей, які хотіли, але не можуть. І я вас запевняю, ця людина – професіонал, який готовий взяти на себе відповідальність і бере на себе цю відповідальність. І сьогодні він не тому, що він представляє ту чи іншу людину, а тому, що він професіонал. В нього є бажання і професіоналізм, щоб щось змінити на краще в цій країні.

Сьогодні не хотілося б спиратися на слухи і плітки чи невдоволення тими чи іншими прізвищами. Ви всі з Вінниччини, пан Скальський теж. Тому це рідний край і, я вважаю, всі хотіли б його захищати. Він має бути якісним новим очільником обласної державної адміністрації Вінниччини», - сказав Сергій Трофімов.

Читайте також: Новий голова Вінницької ОДА Владислав Скальський дав інтерв’ю: «По п’ятницях буду на роботу їздити велосипедом».Вінниця.info

Теги: ОДА призначення Владислав Скальський 
Матеріали по темі