Культура

Прем’єру фільму «Відлуння» проведуть у Вінниці з всіма карантинними обмеженнями. Фото та відео

17 листопада 2020, 14:09

У Вінниці очікують на прем’єру фільму «Відлуння» режисера Валерія Шалиги. У Інтернет виклали трейлер. Стрічка розповідає про події перших місяців окупації у Вінниці та масове знищення євреїв 19 вересня 1941 року. Чимало сцен були відзняті на Соборній та інших колоритних вуличках центру, де збереглись характерні будинки для часів Другої світової війни.

«Прем’єра вже мала відбутися раніше. Але на заваді став карантин. Також необхідно було перечекати місцеві вибори. Але вона відбудеться. Обов’язково! Необхідно знайти форму, як це зробити у такому форматі, коли будуть дотримані всі норми карантинних обмежень», - розповідає Вінниця.info Шалига.

Фільм «Відлуння» знімали минулого року. Крім Вінниці, ще у Мурованих-Курилівцях, Калинівці, Житомирі та Києві.

«Аби відзняти кадри у Вінниці, навіть довелося перекривати вулицю Соборна. Для мене було це дуже відповідально, адже розумів, що для людей, які у цей момент їхали по своїм справам, ми завдали незручностей. Звичайно, було складно відтворити по картинці період 1941 року. З реалістичними для того часу вилицями. У кадр потрапили речі, які довелося видаляти технічно, на монтажі. А ще, були моменти, колиу кадр лізли перехожі, які з цікавості спостерігали за процесом. Але, це все творчі несподіванки», - продовжує режисер.


Валерій Шалига сам вінничанин. У Вінниці знімав далеко не перший фільм. З останніх: «Тримай біля серця» про історію бійця АТО і «Таємна операція» про Симона Петлюру.

«Наше кіностворили без підтримки Держкіно України. Це незалежне авторське кіно», - констатує режисер.

У фільмі «Відлуння» знімалися Ольга Олексій, Олексій Суханов, Ігор Волков і маленький вінницький актор Марко Герцберг та самі вінничани.

У сценах «Відлуння», які знімали у Вінниці, ролі також грали місцеві мешканці. Серед них гуморист Олександр Шемет.

А також представники громадської організації «Жива історія», учасники якої займаються реконструкцією військових подій, у тому числі Другої світової війни.

«Дуже приємно, що кіно про Вінницю, було зняте у Вінниці, і вінничани взяли участь у зйомках», - каже Вінниця.info Віталій Головенько, керівник «Живої історії».


Новини в зручному форматі в нашому телеграм каналі - https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця "Відлуння" фільм презентація Валерій Шалига 
Матеріали по темі