Економіка

Президент компанії UBC-Group показав, як у Вінниці роблять холодильне обладнання для світових брендів. Відео

27 листопада 2018, 11:19

 У Вінниці майже 2,5 місяці працює завод з виробництва холодильного обладнання. «Green Cool», компанії UBC-Group. Там виготовляють морозильні шафи з інтерактивними опціями та холодильне обладнання для світових брендів таких як Coca-Cola,Pepsi, Heineken… На заводі встановлено сучасне обладнання, яке мінімізує ручну працю. Як працює виробництво, показав на відео президент компанії UBC-Group Ігор Гуменний.

«Винница. Новый завод «GreenCoo». Каждый месяц инсталируем новые станки и технологическое оборудование. Обучение и непрерывные улучшения идут с участием или под руководством европейских специалистов с 20-30 летним опытом работы на предприятиях из нашей отрасли», - написав Ігор Гуменний на сторінці в Facebook.

Нагадаємо, перший камінь на будівництво заводу на території Вінницького індустріального парку заклали лише у липні 2016 року. Першу партію продукції власного виробництва відправили на експорт вже у вересні 2018 року. Офіційне відкриття заводу з презентацією всіх видів продукції і ліній виробництва провели у вересні.

 

 

 

Вiнниця.info, фото та відео зі сторінки Ігоря Гуменного

Теги: Вінниця виробництво інвестиції 
Матеріали по темі