Суспільство

Президент та Прем’єр-міністр у Вінниці відзначили День міста

3 вересня 2016, 17:21

3 серпня Вінниця святкує 653 річницю заснування. Привітати вінничан та рідне місто приїхали президент України Петро Порошенко, Прем’єр-міністр Володимир Гройсман, міністри-вінничани Володимир Кістіон, Андрій Рева, голова Вінницької ОДА Валерій Коровій та голова облради Анатолій Олійник, посли іноземних держав та делегації міст-побратимів, народні депутати і мери інших українських міст.

«Вінниця святкує свій день Народження. Подивіться яка вона красива сьогодні. Згадую 15 – 20 років тому Вінниця теж була красива, але тоді було визначення: «красива, але провінційна» назвіть мені будь ласка хоч одну людину сьогодні, яка наважиться назвати Вінницю провінційною. Ми можемо називатись Європейською столицею і це буде правда, ми можемо казати, що Вінниця є туристичною столицею, і це правді, назвати інноваційною столицею, і це також правда. І сьогодні до нас десятками тисяч приїжджають туристи дивитись на нашу красуню…

До нас приїжджають не лише туристи, а й вчитись, дивитись і робити так як ми зробили у Вінниці», - сказав у вітальному слові Президент.

Володимир Гройсман сказав, що сьогоднішнє святкування Дня міста є символічним.

«Я згадав як все починалось… 2006 рік, рівно 10 років назад, ви дали мандат, дали довіру нашій команді, щоб ми спільно з вами побудували Вінницю такою як вона є зараз…

Так як сьогодні розвивається Вінниця, можна з впевненістю сказати, що з кожним роком буде все краще, а не гірше. Щось подібне є сьогодні і в державі. В нас є величезні виклики і все дуже не просто, але кожен з нас вірить в майбутнє, успішне й прекрасне нашої рідної України, нашого рідного дому…», - говорить Володимир Гройсман.

Мер Вінниці Сергій Моргунов привітав вінничан, побажав гарного настрою та запросив на концерт на площі Стуса, де пообіцяв сюрприз.

Після вітальних виступів Президент, прем’єр-міністр та мер Вінниці з дітьми запустили в небо «голубів миру», на знак миру та світлого майбутнього України.

 

Володимир Гройсман з дружиною та секретар міськради Павло Яблонський

 

 

Павло Яблонський з дружиною

Олена Гройсман, Наталя та Вероніка Моргунови

Народний депутат Андрій Тетерук

Міністр Соціальної політики Андрій Рева

Народні депутати Генадій Ткачук та Ірина Суслова

 

Почесний громадянин Вінниці Юрій Пасіхов

 

Народний депутат Олексій Порошенко з дружиною

Вінниця.info

Теги: день святкування міста 
Матеріали по темі