Суспільство

Президент підписав закон, який врегульовує організацію діяльності ОТГ і нових районів

4 грудня 2020, 11:10

Президент України підписав Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування та районних державних адміністрацій №3651-д.

Про це повідомляє сайт Децентралізація.

Законопроект дає можливість працювати новообраним органам місцевого самоврядування громаді районів. Він врегульовує питання правонаступництва комунального і державного майна, бюджетних ресурсів, прав та зобов’язань, а також дає змогу створити районні державні адміністрації в нових районах.

Для функціонування місцевої влади в новому адміністративно-територіальному устрої цей законопроект має створити умови, які гарантують стабільність правових та інших відносин, забезпечують безперервність реалізації завдань і повноважень як державної влади на місцях, так і місцевого самоврядування.

Нагадаємо, у Вінницькій області створили шість районів. За новим адміністративно-територіальним устроєм відбулись місцеві вибори.

Вінницька обласна державна адміністрація організувала проведення семінарів - нарад в новостворених районах щоб допомогти громадам перебрати на себе функції, які виконували райдержадміністрації та майно, що на балансі районних рад.

Як мають поділити майно та повноваження, повідомляв Сергій Борзов.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info
Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: децентралізація райони ОТГ 
Матеріали по темі