Суспільство

Президент присвоїв орден «За мужність» вінничанину, який загинув від кулі снайпера

19 березня 2020, 10:20

Володимир Зеленський підписав указ про відзначення державними нагородами захисників. Бійцеві з Вінниччини, який загинув на Сході, посмертно присвоїли орден «За мужність» ІІІ ступеня.

«За самовіддане служіння Українському народові, особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, постановляю нагородити орденом «За мужність» ІІІ ступеня Фармагея Юрія Миколайовича (посмертно) – старшого солдата», - йдеться в документі на сайті президента.

Нагадаємо, що Юрій Фармагей загинув у квітні 2019-го від кулі снайпера. Попрощалися з бійцем в селі Огіївка Гайсинського району.

Народився Юрій Миколайович 6 травня 1972 рокув селі Огіївка Гайсинського району Вінницької області у сім’ї Миколи Трофимовича та Катерини Арсенівни Фармагей. Навчався в Кіблицькій середній школі. По закінченню 8 класу поступив в Теплицьке професійно-технічне училище № 13, де здобув спеціальність плодоовочівник.

Після закінчення училища був призваний в лави армії. Строкову службу проходив у м.Севастополь у морському флоті.

Після демобілізації повернувся до рідного села. Працював у городній бригаді в місцевому сільськогосподарському підприємстві. Одружився, разом з дружиною Вікторією Петрівною виховували двох дітей – сина Сергія, який також проходить службу в зоні ООС, та дочку Ірину, мав двох онуків.

У 2015 році Юрій Фармагей був призваний на військову службу по мобілізації. Відслуживши 1,5 року, двічі продовжував службу за контрактом.

Нагадаємо, що 10 березня в районі с. Піски Донецької області при евакуації з поля бою у гелікоптері загинув старший солдат Ведешин Андрій Олександрович 1985 року народження.

Вінниця.info

Теги: нагорода АТО ООС військові 
Матеріали по темі