Суспільство

Президент присвоїв військове звання Командувачу Повітряних Сил

17 жовтня 2021, 11:23

Президент Володимир Зеленський присвоїв військове звання Командувачу Повітряних Сил Збройних Сил України, штаб яких розташований у Вінниці.

Про це йдеться в Указі.

"Присвоїти військове звання генерал-лейтенанта генерал-майору Олещуку Миколі Миколайовичу – командувачу Повітряних Сил Збройних Сил України", - зазначено в Указі Президента України №537/2021.

Нагадаємо, в серпні цього року у Вінниці представили нового командувача Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-майора Миколу Олещука. На офіційну церемонію прибув Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-майор Валерій Залужний. Вона тривала на плацу штабу Командування Повітряних Сил ЗС України.

Довідка:

Микола Миколайович Олещук народився у м. Луцьк у 1972 році. Закінчив Військове житомирське вище училище радіоелектроніки ППО у 1994 році. Освіту оперативно-тактичного рівня здобув у Харківському військовому університеті у 2004 році. Освіта оперативно-стратегічного рівня — Національний університет оборони України у 2010 році.

Військову службу розпочав у Кам’янці-Бузькій на Львівщині. Пройшов шлях від начальника розрахунку радіотехнічної батареї зенітного ракетного дивізіону С-300 — до командира зенітної ракетної бригади.

Далі проходив службу в місті Одеса на посаді командира зенітної ракетної бригади, заступника начальника штабу повітряного командування «Південь», заступника начальника штабу Командування Повітряних Сил, начальника штабу — заступника командувача повітряного командування «Схід» Повітряних Сил Збройних Сил України.

Микола Олещук неодноразово брав участь у проведенні АТО, а також залучався до виконання завдань у рамках операції Об’єднаних Сил на території Донецької та Луганської областей.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: указ командувач Повітряних Сил 
Матеріали по темі