Влада

Президент призначив суддів Верховного Суду. Серед них четверо з Вінниці. Фото

7 травня 2019, 13:34

7 травня Президент України Петро Порошенко призначив суддів Верховного Суду, які пройшли конкурсний відбір. Серед 75 новопризначених суддів, четверо з Вінниці.

Про це йдеться на офіційному сайті глави держави.

Порошенко взяв участь в зібранні з нагоди призначення суддів Верховного Суду та церемонії складення присяги. Президент зауважив, що його каденції на посаді не вистачило, щоб повністю завершити судову реформу, однак її реалізація вже дала відчутні позитивні результати. Він висловив сподівання, що наступний Президент та його команда поважатимуть рішення щодо незалежного та справедливого суду, закріплене у Конституції України.

В прес-службі Сьомого апеляційного адміністративного суду Вiнниця.info повідомили, що серед новопризначених суддів Верховного Суду, четверо служителів Феміди з Вінниці.

«Колишні судді Сьомого апеляційного адміністративного суду Жанна Мельник-Томенко та Андрій Загороднюк Указом Президента України призначені на посади суддів Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду.

Також вказаним указом призначено у касаційну інстанцію ще двох служителів Феміди з Вінниці: на посаду судді Касаційного цивільного суду у складі ВС - Андрія Зайцева (Вінницький апеляційний суд), а на посаду судді Касаційного господарського суду у складі ВС - Олександра Банаська (Господарський суд Вінницької області)», - повідомили в прес-службі.

Жанна Мельник-Томенко

Андрій Загороднюк

Андрій Зайцев

Вiнниця.info, фото з сайтів Президента, 7ААС та Вінницького апеляційного суду

Теги: Верховний Суд судді 
Матеріали по темі