Влада

Президент звільнив керівника ДУС і його заступника та поклав виконання обов’язків на вінничанина Борзова

11 червня 2019, 11:52

11 червня Президент України Володимир Зеленський підписав три Укази, яким змінив керівництво Державного управління справами.

Документи опубліковано на сайті глави держави.

«Звільнити КУЦИКА Івана Марковича з посади Керівника Державного управління справами згідно з поданою ним заявою», - зазначено в Указі №360/2019.

«Звільнити САРНАЦЬКОГО Євгена Володимировича з посади заступника Керівника Державного управління справами згідно з поданою ним заявою», - йдеться в Указі № 361/2019.

«Заступнику Керівника Державного управління справами БОРЗОВУ Сергію Сергійовичу тимчасово виконувати обов’язки Керівника Державного управління справами», - зазначено в Указі №362/2019.

Як відомо, Сергій Борзов з Вінниці. В Державному управлінні справами працює з 2015 року. Його дружина, Ірина є засновницею і головою всеукраїнської громадської організації «Розвиток. Розвиток» та більше 8 років реалізовує проекти в сфері культури, освіти, творчості та інклюзії.


Довідка.

Державне управління справами здійснює покладені на нього функції та виконує завдання з підготовки і проведення протокольних заходів за участю Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Ради національної безпеки і оборони України, інших державних органів, вищих посадових осіб України, інших держав, зарубіжних делегацій, а також забезпечує їх діяльність з виконання конституційних повноважень.

Вiнниця.info, фото з сторінки Сергія Борзова

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Указ Зеленський ДУС 
Матеріали по темі