Політика

При виході на пенсію, бюджетникам виплочуватимуть пенсію в десятикратному розмірі

24 грудня 2010, 16:18

Пенсійна реформа передбачає обмеження максимального розміру пенсії для новопризначених пенсіонерів на рівні 12 прожиткових мінімумів.

Про це повідомляє прес-служба віце-прем'єра Сергія Тигіпка.

Водночас він запевнив, що урізання пенсій не буде.

"Жодні зміни в пенсійному законодавстві не торкаються тих пенсіонерів, кому пенсії уже були призначені. Всі категорії пенсіонерів будуть отримувати ті виплати, які вони й отримували", – запевнив Тігіпко.

Він також спростував чутки щодо можливого зменшення розміру пенсії для нинішніх пенсіонерів у зв’язку зі збільшенням нормативного стажу. "Ніяких заходів по скороченню чинних виплат пенсіонерам не передбачається. Це заборонено Конституцією України", – сказав він.

Разом з тим обмеження стосуватиметься лише тих категорій громадян, які отримують спеціальні пенсії. "Йдеться про те, що ці категорії людей зможуть отримувати під час продовження своєї роботи пенсію на рівні з іншими: тобто, розмір їхніх пенсійних виплат буде дорівнювати 50% заробітку, а не 80 %, як зараз", - сказав він.

Віце-прем’єр також наголосив, що для працівників бюджетної сфери при виході на пенсію передбачені додаткові стимули.

"Коли людина відпрацює повний стаж і буде виходити на пенсію - це стосується вчителів, лікарів і працівників культури - одноразово вона отримає допомогу у розмірі 10 нарахованих пенсій", - сказав Тігіпко.

Українська правда

 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі