Культура

Приготування до фестивалю опери: в центрі Тульчина поставили рояль і розпочали монтувати пам’ятник «Щедрику»

4 червня 2018, 10:52

 8-10 червня на території Палацу Потоцьких, що у Тульчині, відбудеться грандіозний Operafest Tulchyn. На території пам’ятки архітектури вже створюють арт-простори та зони для відпочинку. Вражаючі сучасні флюроарт об’єкти та грандіозні світлові інсталяції цього року займатимуть площу 200 квадратних метрів.

Передує фестивалю  «Леонтович Арт квартал». В рамках проекту на 10 будівлях намалювали мурали – різні за розмірами, проте об’єднані однією темою. Кілька стін прикрасили зображення фасадів світових оперних театрів.

Весною оголосили конкурс на кращу скульптуру, присвячену мелодії «Щедрик». Задум вінницького дизайнера Єгора Лобузнова визнали найкращим. Це просторова композиція, що складається з «музичних» лавочок та об’ємних елементів – скрипічного ключа і дзвіночків.

Як розповів Вiнниця.info міський голова Тульчина Анатолій Весняний, саме зараз її встановлюють у центральному парку.

Тим часом у центрі міста вже розмістили оригінальний рояль. Декоративний інструмент сподобався жителям і став улюбленим місцем для фото.

«Культурна» революція у Тульчині передбачала перетворення цiлого кварталу - вiд Палацу Потоцьких до музичної школи, яку колись заснував Микола Леонтович, вiд казарм Суворова до будинку-музею вiдомого композитора i звiдти – знову до Палацу Потоцьких.

Нагадаємо, що фестиваль опери в Палаці Потоцьких триватиме 3 дні: готують дитячу програму та ексклюзивні вистави.

Вiнниця.info

Теги: фестиваль 
Матеріали по темі