Суспільство

Приміщення Вінницької облради облаштують ліфтом для людей на візках

19 липня 2018, 17:04

 18 липня під час позачергової сесії Вінницької обласної Ради депутати затвердили зміни до обласного бюджету на 2018 рік. Загальна сума розподілу - понад 93 млн. грн. У дане питання входило й рішення про виділення коштів на будівництво ліфта для людей з інвалідністю у приміщенні обласної ради. На зазначені роботи у будівлі, яка є пам’яткою архітектури, виділили 2,5 мільйони гривень.

Питання про встановлення ліфта для маломобільних верств населення в приміщенні обласної ради протягом кількох років піднімала депутат Людмила Станiславeнкo.

«Одним з питань порядку денного було «Про обласний бюджет». У бюджет закладено кошти, а саме 2.5 млн. грн. на встановлення підйомника для маломобільних верств населення. Завдяки тому, що приміщення облради буде обладнане підйомником, люди з інвалідністю, матусі з візками та люди літнього віку, яким важко підійматись по сходам матимуть змогу без перешкод потрапити у облдержадміністрацію та вирішувати свої питання. Щиро вдячна колегам за підтримку», – зазначила Людмила Станіславенко в дописі на своїй сторінці в Фейсбук.

Вiнниця.info, фото - Л. Станіславенко

 

Теги: облрада рішення ліфт Станіславенко 
Матеріали по темі