Суспільство

Призов офіцерів запасу: кого з вінничан покличуть служити і на яких умовах

9 червня 2017, 12:42

31 травня міністр оборони України підписав наказ Про призов офіцерів запасу на військову службу. Згідно документу, вінничани, які мають військовий фах, повинні відслужити 18 місяців. Область вже виконала перший план. До кінця червня 39 осіб відбудуть на курси підготовки.

Про це 9 червня розповів військовий комісар Олег Вінницький.

«Це не бажання, а обов’язок офіцера, який закінчив військову кафедру, отримав звання молодшого лейтенанта, не служив у Збройних Силах. Зараз він запрошується для того, щоб 18 місяців відслужити за фахом. Ті офіцери, які будуть призвані, в зону АТО будуть залучатися тільки за власним бажанням (письмовим). Всіх офіцерів ми призиваємо до навчальних центрів, де протягом 3 місяців буде проведене підготовка. Тільки після цього буде розподілення до навчальних частин», - зазначив полковник.

Хто підлягає призову?

Призиватися будуть офіцери запасу, громадяни України віком до 43 років, які пройшли повний курс військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу, склали іспити, мають вищу освіту за ступенем не нижче бакалавра та військове звання офіцера запасу. Вінничани повинні мати відмінний стан здоров’я.

Під час проходження служби громадяни отримуватимуть заробітну плату, як контрактники, а також користуватимуться різними пільгами.

«Дані офіцери користуються всіма соціальними гарантіями і пільгами, які передбачені для офіцерів, що проходять військову службу за контрактом. Заробітна плата від 9 тисяч гривень, безкоштовне продовольче харчове забезпечення, щорічна оплачувальна відпустка, матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових проблем, підйомна допомога при зміні місця служби, безкоштовне лікування у закладах Міністерства оборони України. Також вінничанам буде збережено попереднє робоче місце та здійснюватиметься виплата середньомісячної заробітної плати на час проходження служби», - наголосив начальник відділу військового обліку Олег Гонтаренко. 

Після закінчення 18 місяців служби громадяни можуть підписати контракт із ЗСУ.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: АТО військові 
Матеріали по темі