Суспільство

Про дистанцію «забувають», маски носять на бороді: адаптивний карантин у Вінниці. Фоторепортаж

25 травня 2020, 14:29

В Україні з 22 травня почав діяти адаптивний карантин і триватиме він до 22 червня. Послаблювати карантин дозволили не в усіх регіонах, а лише в тих, де епідеміологічна ситуація стабільна. Вінниччина – входить у список тих, де можна послаблювати карантинні обмеження.

Відтак у Вінниці погодили розпочати відновлення роботи муніципального транспорту та візового відділу Генерального консульства республіки Польща. Дитячі садочки готуються приймати малечу, а готелі – клієнтів. А також – дозволити проводити спортивні змагання, а у храмах – релігійні заходи. Всі пом’якшення карантинного режиму передбачають дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів.

В МОЗ дали перелік заборон, які діятимуть в країні на час адаптивного карантину:

- залізничний транспорт;

- відвідування закладів паліативної та соціальної допомоги;

- перебування в громадському транспорті та громадських будинках без масок;

- перебування на вулиці без документів;

- самовільне залишення місць самоізоляції;

- проведення масових заходів групами більше 10 осіб.

Редакція Вінниця.info підготувала фоторепортаж, як у Вінниці триває адаптивний карантин. 25 травня. Люди переважно ходять без масок або тримають їх на бороді. Дистанції дотримуються не всі: біля банків черги невеликі, там люди стоять за метр одне від одного. Така ж ситуація і біля McDonald's, що на Соборній.

Біля приміщення «Вінницякартсервіс» знову великі черги. Як ми писали раніше, люди прийшли отримати на руки муніципальні картки. Дистанції ніхто не дотримується, деякі вінничани стягнули маски на підборіддя, будучи у великому скупченні людей.

На зупинках люди також «кучкуються», хоча там намалювали червоні лінії дистанції.

Нагадаємо, що 22 травня у Вінницькій області в рамках чергового етапу послаблення карантину почали функціонувати автовокзали, а на рейси виїхали міжміські автобуси.

У Вінниці громадський транспорт відкрили для всіх пасажирів. У Вінниці відновлює роботу візовий відділ Генерального консульства Республіки Польща, що розташований за адресою вул. Миколи Оводова, 51.


Більше фото в слайдері:

Вінниця.info

Теги: адаптивний карантин коронавірус дистанція 
Матеріали по темі