Політика

Про свято, буденність та сподівання людей говорив Кудлаєнко з громадами Вінниччини

9 липня 2019, 13:28

Кандидат на виборах до парламенту, що відбудуться 21 липня, Сергій Кудлаєнко народився у Вінниці, тут прожив все життя і тут живе його родина. Вчився у 10 школі,почав працювати на заводі, вивчився у технікумі, а потім здобув і три вищі освіти. Як живуть люди у містах та селах він знає не з реклами чи телевізора, а з особистих зустрічей. Адже Кудлаєнко тривалий час працює у місцевому самоврядуванні, на всіх ланках, від виконавчої до законодавчої влади.Він став ініціатором багатьох експертних дискусій з децентралізації у Вінниці,неодноразово запрошував вінничан до обговорення місцевих проблем у Київ. Та на думку Кудлаєнка, що звик жити обернувшись обличчям до людей, кращими експертами завжди є люди, які живуть і працюютьпоряд.

Візит кандидата до сіл Лаврівка, Мізяківські Хутори та Дорожне, що поряд із обласним центром, співпав із недільним святом.

Селяни Лаврівки зібралися у місцевому Будинку культури. Школярі підготували яскравий флешмоб, маленька гімнастка показувала свої таланти, лунали українські народні пісні. Жителі відпочивали, дехто говорив про буденні справи та дискутував про майбутнє.Між людьми і Сергій Кудлаєнко, він вільно говорить з кожним, не ховається і відповідає на всі запитання.

«Я приїхав до вас не для того, аби прорекламувати свою передвиборчу програму, а для того, щоб просто привітати вас зі святом та побачитись»,-звернувся Сергій Кудлаєнко до людей.

«В селі не вистачає багато чого. Свято мало проходити біля річки, але там ніхто не викосив. У Будинку культури посеред залу стоїть велика миска, бо дах тече» - каже жителька села Алла.

«Обіцяли, що зроблять, але так і продовжують обіцяти.Мені подобається, що Кудлаєнко підходить і спілкується з людьми особисто, а не боїться як інші. А за кого голосуватиму ще не визначилась, час ще є», - додає її сусідка Анна.

«Приїхали усією сім'єю. У селі щодня є робота, але сьогодні вирішили провести час родиною. До нас приїжджали гості - співаки, депутати. Приїхав наш друг, Сергій Володимирович Кудлаєнко. Вже не перший раз він говорить щирі слова , підходить , не соромиться спілкуватись. Це круто, підтримуємо його й віримо, що він переможе» , - каже Марія, жителька Мізяківських Хуторів.

Мешканці села влаштувались біля річки на пікнік, відпочивали.Хтось ловив рибу, інші - розважалися. Багато місцевих сімей приїхали заради того, аби відпочити від буденності.

«Уже не вперше приїжджаю до вас,просто відпочити , поспілкуватись з людьми, зловити риби. І ніколи не кажу вам до побачення. Завжди кажу - щиро ваш Сергій Кудлаєнко. Це означає, що ми не прощаємось, бо попереду у нас ще дуже багато роботи», - каже кандидат.


Літній дощ у селі Дорожне не завадив жителям зібратись разом недільного дня. Діти стрибали на батутах, батьки слухали пісні, а літні люди спілкувалися між собою і відпочивали.

«Добре, що зробили це свято. Дітям хоч є де погратися. До нас сьогодні приїжджали гості. Кудлаєнко останній приїхав. Нормальний, простий, хазяйновитий такий чоловік", - каже жителька села Дорожне Антоніна.

«Я все життя працювала на фермі. Та згодом звільнили. Залишила на тій самій фермі свою корову й пішла на свято. Життя зараз таке настало. Треба якось і відпочивати…»,- каже пенсіонерка Віра Миколаївна.

«Не думаю, що після виборів більшість кандидатів захочуть реально вирішувати проблеми цих селян, навіть отієї бабусі, яка потребує допомоги. Ми готові робити це, бо не вперше з ними спілкуємось і знаємо, чого їм дійсно треба»,- зауважив Кудлаєнко після зустрічі.

У своїй передвиборчій програмі Сергій Кудлаєнко виступає за подальшу підтримку децентралізації, разом з тим, відстоюватиме соціально спрямовані закони та розвиток середнього класу в Україні.
Матеріали по темі