Влада

Продивус із заступниками Мовчана сходили до захопленої Вінницької ОДА

30 січня 2014, 18:21

 Між головою Вінницької обласної державної адміністрації Іваном Мовчаном та представниками Народної ради Вінниччини за участі депутата Верховної Ради Володимира Продивуса досягнуті перші домовленості.

Так із 31 січня сторони домовились, що співробітники ОДА безперешкодно зможуть потрапити на свої робочі місця в захопленій протестувальниками проти влади будівлі обладміністрації та облради.

Для перевірки стану приміщень 30 січня до «бунтівників» прийшли заступники Мовчана – Максим Боровський, Валентин Поліщук та Олександр Прокопчук. Пізніше сюди завітав і народний депутат Володимир Продивус.

І хоча протестувальники із підозрою ставилися до візиту чиновників, все ж, вони не виказували відкрито своєї агресії й дозволяли заступникам Мовчана пройтися із перевіркою кабінетів ключових співробітників, щоб пересвідчитися, що там можливо поновити роботу своїх підлеглих.

Максим Боровський зазначив що зараз сторони знаходять «компромісний варіант, який дозволить відновити функціонування підрозділів облдержадміністрації та нормальне функціонування галузей Вінниччини, які залежать від щоденних дій виконавчої влади».

«Ми й від першого дня створення Народної ради не забороняли співробітникам ОДА ходити на роботу. Дехто це робив, хоча більшість кабінетів у ці дні залишались зачиненими», - зазначила керівник обласного осередку «Батьківщини» Людмила Щербаківська.

Народний депутат Володимир Продивус, який з’явився у приміщенні пізніше чиновників зазначив, що бере участь у перемовинах між Мовчаном та представниками Народної ради й зазначив, що його роль у цьому процесі – забезпечення прийняття рішень, які унеможливлять застосування сили.

«Я не хочу щоб сталися якісь дії із застосуванням сили. Тут багато молоді, й вони не заслуговують того, щоб на початку свого дорослого життя стати жертвами політичних суперечок. І я зроблю все, щоб сторони знайшли між собою порозуміння й домовилися про мирний вихід із цієї складної ситуації», - зазначив депутат.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВИННИЦА.info

Матеріали по темі