Місто

Продовжили реконструкцію Замостянської: прокладають «оксамитовий шлях» та замінюють комунікації. Фото

2 липня 2019, 14:25

У Вінниці продовжили реконструкцію Замостянської – від вул. Стрілецької до проспекту Коцюбинського. Прокладають «оксамитовий шлях» – трамвайні колії, так як і на першій черзі Замостянської, облаштовують на бетонних плитах.

Нині тут займаються заміною каналізації та водовідведення, а також встановленням нових колій.

Дорогу по правій стороні, якщо їхати від вул. Стрілецької, частково перекрили, але це не робить заторів, тому що авто їдуть в об’їзд.

Реконструкцією передбачено також встановлення нових посадкових павільйонів для громадського транспорту, ремонт дороги та тротуарів, оновлення вуличного освітлення – відремонтують старі опори та встановлять із LED світильниками. Влаштують автоматичний полив газонів, встановлять камери відеонагляду та Wi-Fi.

Нагадаємо, Департамент комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради оголосив тендер на проведення реконструкції вулиці Замостянської (від вул. Стрілецької до проспекту Коцюбинського). Очікувана вартість закупівлі – 89,9 млн гривень. Реконструкцію проводитимуть за рахунок міського і державного бюджету у співфінансуванні 30 та 70%.

Вінниця.info

Теги: оксамитовий шлях Замостянська реконструкція 
Матеріали по темі