Економіка

Продовжили ремонт дороги між трьома громадами. Оновлять ще 11,2 кілометрів траси Вороновиця - Тиврів - Шаргород

19 травня 2021, 10:43

У рамках програми Президента України «Велике будівництво» та за рахунок видатків Державного дорожнього фонду на Вінниччині продовжується ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення О-02-03-05. Це транспортний зв’язок між Вороновицькою, Тиврівською та Шаргородською, Гніванською територіальними громадами, а також з’єднує до дороги державного значення.

Про це повідомив голова Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Борзов.

13 км дороги ремонтували протягом двох років (2019-2020 роки). У 2020 році вона знову потрапила до переліку пріоритетних об’єктів для ремонту. Але інша ділянка, протяжністю 11,2 кілометрів.

Виявлені суттєві дефекти та пошкодження, адже дорога побудована та здана в експлуатацію у 70-х роках.

Проходить через три населені пункти - Черемошне, Красне, Нове Місто.

«На ділянці дороги розширять проїзну частину до 7 метрів, проведуть фрезерування старого дорожнього полотна, влаштують конструктивні шари асфальтобетонного дорожнього покриття, у межах населених пунктів влаштують тротуари та автобусні зупинки.

Урахують потреби осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, шляхом влаштування пандусів та установкою бортових каменів у понижені. Для збирання та відведення поверхневої води до водоскидних споруд передбачене влаштування прикрайкових лотків, бортових каменів. Для безпеки руху доповнять відсутні дорожні знаки та нанесуть дорожню розмітку», - повідомив Сергій Борзов.

Наразі спецтехніка працює - виконують підготовчі роботи, видаляють порослі та поширюють дорожній одяг.

«За договірним зобов’язанням, завершити об’єкт планують до 20 грудня 2022 року.

Тоді матимемо 24,249 км відремонтованої дороги. А значить територіальні громади матимуть чудове підґрунтя для соціально-економічного розвитку, поштовх до створення нових інвестиційних проектів. Зрештою, це економія часу та коштів для поїздки», - зазначив голова облдержадміністрації.

Нагадаємо, минулого року на цій дорозі в селі Мурафа Шаргородського району відремонтували міст через річку Мурафа. Цього року, в Козятині завершують ремонт шляхопроводу через залізницю, проїзд для транспорту відкрили. Також в селі неподалік від Козятина ремонтують дорогу, приступили до ремонту майже 12 кілометрів дороги, що проходить через Брацлав. Двох ділянок автошляху Гайсин-Теплик та ремонтують міст в Немирові.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото – зі сторінки Сергія Борзова

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вороновиця - Тиврів - Шаргород ремонт дороги 
Матеріали по темі