Суспільство

Продукція на виніс, дистанція і масковий режим: у Вінниці просять дозволити роботу Новорічно-Різдвяного ярмарку

9 грудня 2020, 15:03

Вінничанин зареєстрував петицію до міської ради із проханням дозволити організацію Новорічно-Різдвяного ярмарку цього року. Автор петиції пропонує новий «карантинний» формат ярмарку – сувенірно-ресторанне містечко, де продукція буде лише на виніс. На Європейській площі під час ярмарку столи та посадочні місця ставити не будуть, також відмовляться від проведення концертів.

«Пропонуємо використати новий формат Новорічно-Різдвяний ярмарок 2020-2021 у форматі сувенірно-ресторанне містечко, (продукція на виніс, дотримуючись карантинних норм та обмежень) без проведення масових заходів та концертних програм, так як всі заходи були перенесені в онлайн режим. Використовуючи досвід подібного формату свята іншими містами України та Європи, створюємо альтернативу задля збереження різдвяних традицій, робочих місць та підтримки малих підприємців.

Учасники ярмарку будуть ознайомлені та зобов'язані дотримуватись всіх норм, для запобігання поширення вірусних інфекцій. Заплановано створення максимально безпечних умов для відвідувачів у форматі «ТО GO» (продукція з собою) без посадочних місць з дотриманням дистанції та маскового режиму», – йдеться в петиції.

Ярмарок пропонують провести з 18 грудня 2020 року по 17 січня 2021 року.

Організатором ярмарку є Центр молодіжних ініціатив «Топ Фест Україна». В петиції керівник молодіжного центру додає, що організатори та учасники ярмарку готові покласти на себе всі витрати.

«Ми хочемо створити різдвяний настрій, зберегти та наповнити бюджет міста завдяки податкам та напливу туристів, сприяти розвитку малого підприємництва, зберегти понад 150 робочих місць», – додає автор петиції.

Щоб петицію розглянули в міській раді, треба зібрати 350 підписів.


Нагадаємо, цього року карантин вніс свої корективи у святкування. Як уже повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов, у цьому році головної вінницької ялинки в Центральному парку ім. Леонтовича не буде. А святкові заходи будуть перенесені в онлайн-формат.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: ярмарок Новий рік петиція 
Матеріали по темі