Новини компаній

Прогресивні технології лікування раку на Закарпатті

26 жовтня 2021, 15:54

Діагноз рак для багатьох людей звучить як вирок. Ця хвороба дійсно досить серйозна й потребує термінового лікування, а якщо пустити на самоплив, то може коштувати людині життя. Та без паніки: на ранніх стадіях онкологічні хвороби цілком піддаються лікування, а ймовірність повного одужання становить 85-99%. До того ж, з кожним днем з’являються нові прогресивні технологія, що дозволяють ефективно лікувати рак.

Ще одна гарна новина полягає в тому, що сучасна медицина руйнує стереотипи про лікування онкологічних патологій. Раніше людина, хвора на рак, змушена була перенести важку операцію з обширними розрізами та сильними пошкодженнями тканин. До того ж цього зазвичай виявлялось мало – доводилось проходити болісні процедури, що доставляли багато страждань. Але не будемо забувати, що медицина не стоїть на місці, й лікування раку стає все більш комфортним для пацієнта й при цьому ефективнішим. Саме такого підходу дотримується Клініка Біляка в Ужгороді. Це сучасний медичний центр, де людям допомагають побороти рак без зайвих стресів для організму.

Які онкологічні хвороби лікують у клініці

До Клініки Біляка можна звертатися з патологіями урологічного, гінекологічного, проктологічного та загального профілю. Тут працюють кваліфіковані хірурги, які успішно видаляють злоякісні пухлини:

 • сечового міхура, сечоводів та уретри;
 • матки (тіла та шийки);
 • яєчників та придатків;
 • вульви;
 • статевого члену, простати та яєчок;
 • нирок та наднирників;
 • різних відділів кишківника;
 • позаочеревинного простору.

Для кожного пацієнта у клініці підбирають індивідуальну схему лікування, адже не існує двох абсолютно ідентичних випадків раку. Перш ніж розпочати, людину консультують у телефонному режимі, просять надати результати попередніх обстежень та аналізів. Усе це збирає особистий медкоординатор, якій далі передає матеріали лікарю. Той ретельно все вивчає та за необхідності призначає додаткові обстеження. У клініці є все необхідне обладнання, щоб провести комплексну діагностику та поставити або уточнити діагноз. Тут можна пройти УЗД, ендоскопію, біопсію та інші дослідження.

Які сучасні методи застосовуються у лікуванні

При онкологічних захворюваннях необхідним заходом є хірургічна операція. Пухлину видаляють разом з ураженими тканинами або з пошкодженим органом. У Клініці Біляка ці втручання проводять сучасним методом лапароскопії. Це щадна операція, під час якої замість розрізу роблять невеликі проколи у животі. Методика дозволяє оглянути пухлину та уражені структури за допомогою мікро-камери, а потім видалити усі патологічні тканини. При цьому:

 • людина майже не втрачає крові;
 • структура м’язів та шкіри не порушується;
 • внутрішні органи та структури не контактують з повітрям та рукавичками хірурга;
 • знижується ризик ускладнень;
 • прискорюється реабілітаційний період;
 • в пацієнта не залишається грубих шрамів.

Іноді в хірургів є змога провести операцію взагалі без єдиного розрізу – через природні отвори. Ця техніка називається ендоскопія та застосовується для проведення втручань урологічного й гінекологічного профілю. Звичайно ж має значення стадія захворювання – при великих пухлинах та запущеному онкологічному процесі ендоскопічні операції неможливі.

Хірурги Клініки Біляка не тільки видаляють ракові пухлини, але й проводять реконструктивні операції. Зокрема, пластику сечового міхура після радикальної цистектомії з формуванням нового сечового міхура з фрагментів кишківника. Завдяки цьому люди отримують шанс на активне повноцінне життя. Раніше єдиною їхньою альтернативою була стома з сечоприймачем, який доводилось приховувати. Це створювало чимало дискомфорту та становило ризик інфікування внутрішніх органів. Пластика дозволяє вирішити цю проблему раз і назавжди. Людина отримує новий сечовий міхур і після реабілітації може продовжувати жити звичайним життям. У Кліняці Біляка таку операцію проводить головний лікар та провідний хірург Степан Степанович. Він навчався цій методиці на стажуванні у Німеччині.

Біль детальну інформацію пацієнти з онкологічними хворобами можуть отримати на прийомі у Клініці Біляка. Щоб записатися на консультацію, запишіться на прийом за номером: +38 (099) 100-10-03.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: онкологічна захворювання клініка Біляка 
Матеріали по темі