Події

Прокуратура Вінниччини взяла під контроль розслідування обставин загибелі лебедів

3 грудня 2021, 17:04

Прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні щодо загибелі більше сотні лебедів на Сербинівському водосховищі у Жмеринському районі.

Про це повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

За фактом загибелі лебедів розпочато кримінальне провадженняза ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 242 КК України (порушення правил охорони вод (водних об'єктів), якщо це спричинило масову загибель об'єктів тваринного і рослинного світу або інші тяжкі наслідки), проводяться першочергові слідчі дії. Встановлюється коло причетних осіб та обставини, які призвели до смерті птахів.

«У прокуратурі вживають вичерпних заходів задля встановлення причини загибелі білокрилих птахів на водоймі й притягнення до відповідальності осіб, причетних до смерті лебедів», - зазначено в повідомленні.

В ЗМІ повідомляли, що на думку місцевих жителів, птахів спеціально отруїли та вважають, що це могли зробити орендарі водойми. Підприємці ж відхиляють звинувачення та кажуть, що й самі хочуть дізнатися про причину і навіть віддали одного лебедя на експертизу.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: загибли лебеді Вінниччина розслідування 
Матеріали по темі