Події

Прокуратура вимагає арештувати будівлі та обладнання на території Тростянецького спиртзаводу

22 серпня 2019, 16:27

Прокуратура Вінницької області подала клопотання до суду щодо накладення арешту на комплекс будівель, споруд й обладнання приватної структури, які входять до «Тростянецького спиртового заводу».

«Установлено, що на території державного підприємства розміщене майно й обладнання, належне приватній структурі, за допомогою якого здійснюється виготовлення продукції, та як наслідок – виділення рідких промислових відходів на відповідних полях фільтрації.

Ураховуючи той факт, що судом відмовлено в задоволенні клопотання щодо арешту державного майнового комплексу, прокуратурою ініційовано накладення арешту на комплекс будівель, споруд й обладнання саме приватної структури.

Окрім цього, розслідуються обставини щодо невиконання керівництвом ДП «Тростянецький спиртовий завод» рішення Вінницького окружного адміністративного суду, яким останніх зобов’язано виконати вимоги припису Державної екологічної інспекції у Вінницькій області від 18.10.2018 про усунення порушень природоохоронного законодавства», - повідомляє прес-служба прокуратури Вінниччини.

Також перевіряється законність дій арбітражного керуючого, який ймовірно причетний до розкрадання обладнання ДП «Тростянецький спиртовий завод» в ході його модернізації.

Нагадаємо, що діти просили Зеленського приїхати в Тростянець, щоб «розібратися» із спиртзаводом.

Раніше тростянчани в масках і з пластиковими пляшками вийшли на протест проти спиртзаводу.

Теги: Тростянець підприємство спиртзавод 
Матеріали по темі