Місто

Проспект Космонавтів буде з Wi-Fi і підзарядкою для гаджетів, а постамент з літаком залишиться «історичним»

7 грудня 2015, 12:38

 Департаменту архітектури Вінницької міськради поставили доручення підготувати передпроектну пропозицію щодо реконструкції площі по проспекту Космонавтів, де розташований літак. На продовження ремонтних робіт по проспекту Космонавтів від вул. В. Порика до вул. Келецької кошти в бюджеті на 2016 рік вже передбачили.

Про це 7 грудня повідомив мер міста Вінниці Сергій Моргунов.

«Я думаю що до кінця роки ми отримаємо відповідну передпроектну пропозицію, приймемо остаточне рішення, і на наступний рік будемо передбачати відповідний фінансовий ресурс для того, щоб провести реконструкцію ділянки площі, де розміщено літак», - повідомив С. Моргунов.

Щодо проектної пропозиції, який має підготувати департамент архітектури, то мер Вінниці відзначив, що вигляд постаменту, на якому знаходиться літак, змінювати не планують.

«Даний постамент відкривали за участі Берегового в пам’ять нашим льотчикам. Тому я думаю він залишиться в такому ж вигляді», - повідомив С. Моргунов.

 

Тим часом, на ділянці проспекту Космонавтів, де проводять реконструкцію, залишилось встановити лавочки, урни для сміття, встановити камери відео нагляду, встановити прибори для трансляції Wi-Fi.

 

 

 

 

ВИННИЦА.info 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: реконструкція Космонавтів 
Матеріали по темі