Суспільство

Протягом жовтня в п’яти селах Вінниччини відкриють новозбудовані амбулаторії з житлом для лікарів

30 вересня 2019, 10:00

В жовні на території Вінницької області планують ввести в експлуатацію п’ять амбулаторій загальної практики сімейної медицини. Медичні заклади відкриють в селах Крижопільського, Чернівецького, Могилів-Подільського, Іллінецького та Погребищинського районів.

Відповідна інформація розміщена на сайті Вінницької ОДА.

Передбачено, що протягом жовтня місяця будуть введені в експлуатацію новозбудовані медичні заклади:

Городківську амбулаторію загальної практики сімейної медицини Крижопільського ЦПМСД за адресою: вул. Бузкова, 2 а, с. Городківка.

Бабчинецьку амбулаторію загальної практики сімейної медицини Комунального некомерційного підприємства Чернівецький ЦПМСД, що по вул. Незалежності, 1, в с. Бабчинці.

Бронницьку амбулаторію загальної практики сімейної медицини Комунального некомерційного підприємства Могилів-Подільський районний ЦПМСД, що по вул. Головна, 94 г, с. Бронниця.

Борисівську амбулаторія загальної практики сімейної медицини Комунального підприємства ЦПМСД Іллінецької міської ради, що по вул. Т. Шевченка,1 а, в с. Борисівка.

Новофастівської амбулаторія загальної практики сімейної медицини Комунального підприємства Погребищенський ЦПМСД, що по вул. Садова, 12 Б.

Як повідомляла Вiнниця.info, за 2019 – 2020 роки на території області заплановано збудувати 14 нових амбулаторій в сільській місцевості. Медичні заклади первинної допомоги будуються за типовими проектами. В них передбачено житло для лікаря. Амбулаторії забезпечують всім необхідним медичним обладнанням, інвентарем та мережею інтернет-зв’язку.

Першим об’єктом, який побудували за кошти державної субвенції була амбулаторія в с. Війтівці Жданівської ОТГ. Вартість будівництва склала майже 10 мільйонів гривень. У вересні цього року відкрили амбулаторію в с. Гальджбіївка, Ямпільського району. Там як і у Війтівцях придбали автомобіль для медиків.

Вiнниця.info

Теги: село медицина амбулаторії відкриття 
Матеріали по темі