Суспільство

Протидія епідемії через COVID-19: репортаж з вокзалів та базару Вінниці, чи дотримуються там рекомендацій

13 березня 2020, 13:51

11 березня у Вінниці запровадили ряд обмежувальних заходів в місті з метою запобігання розповсюджуванню коронавірусу. Так, серед рекомендацій було: встановити на вокзалах засоби для дезінфекції рук та зробити безкоштовними вбиральні на вокзалах та ринках, аби громадяни могли помити руки. Журналіст Вінниця.info вирішив перевірити, чи дотримуються в місті рекомендацій мера. Об’єктами перевірки стали залізничний вокзал, Центральний автовокзал та Центральний ринок.

На залізничному вокзалі знайти засоби дезінфекції не вдалося. В довідковому бюро повідомили, що вони мають бути в туалеті, який залишився платним. На території вокзалу, звісно, є безкоштовна вбиральня, але жодних засобів гігієни чи дезінфекції там нема. І не буде.

«Це не має сенсу. Звідти навіть звичайне мило крадуть», – розповіли журналісту в довідковому.

Щодо Центрального ринку. Там вбиральня в підвальному приміщенні залишилася платною, але помити руки відвідувачі можуть безкоштовно.

З Центральним автовокзалом схожа ситуація. Туалет залишається платним, і працівниця на вахті у вбиральні, хоч і з долею обурення, але помити руки пропускає.

Нагадаємо, з 12 березня у зв’язку з загрозою коронавірусу всі школи та гуртки закрили на карантин. З 14 березня садочки та інклюзивні центри також закрили на карантин. 13 березня в місті ввели додаткові обмежувальні заходи.

Вінниця.info

Теги: коронавірус обмежувальні заходи 
Матеріали по темі