Місто

Проведуть громадські слухання щодо розбудови набережної Бугу: планують яхт-клуб, пляжі і ресторан

3 липня 2019, 12:12

Вінницька міська рада призначила дату громадських слухань з обговорення містобудівної документації – детального плану території, обмеженої вулицями Князів Коріатовичів, М. Оводова та річкою Південного Буг. Там планують збудувати яхт-клуб, ресторанний комплекс, житлові будинки, пляжі…

Слухання відбудуться 9 липня о 18:30, за адресою вул. Пушкіна, 11 (HUB Місто змістів).

«Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к. 20), за адресою: м. Вінниця, вул. Пушкіна, 38.

Відповідальні особи щодо розгляду пропозицій – працівники Відділу просторового розвитку департаменту архітектури та містобудування, тел. 67-22-76.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій формі департаментом правової політики та якості Вінницької міської ради за адресою: м. Вінниця, вул.Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59, або за допомогою електронної пошти: info@vmr.gov.ua. У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місце знаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються», - зазначають на сайті міськради.

Реєстрація учасників відбуватиметься відповідно до документу, який посвідчує особу та підтверджує місце реєстрації.

Нагадаємо, що детальний план оновлення набережної розробив архітектор Олександр Коротких.

«Центр міста, але майже немає виходу до води. Це якось дивно. У нас є поруч вихід в районі «Кумбар» і в районі «Авангарду». Буг не сприймається як місце відпочинку, видний ресурс. Це шкода. Реконструюють територію від Староміського мосту до «Спартака», а від так – усі споруди і об’єкти, які на ній знаходяться. Наприклад, повністю переобладнають спортивну школу, а річковий порт прийматиме катери, які будуть курсувати як громадський транспорт.

Буде рекреаційний комплекс з рестораном, клубом, готелем, відкритим басейном. І такого басейну, що знаходиться безпосередньо в акваторії річки», - розповідав архітектор.

Вінниця.info

Теги: будівництво готель 
Матеріали по темі