Суспільство

Провідники з Вінниччини вибороли призові місця у конкурсі

12 квітня 2011, 13:46

Південно-Західна залізниця провела конкурс професійної майстерності «Кращий провідник», в якому взяли участь представники трьох вагонних дільниць Столичної магістралі.

До конкурсу провідники пройшли попередній відбір у своїх підрозділах. Змагання складалося із чотирьох етапів: тестування, нестандартна ситуація у поїзді, домашнє завдання та креативний підхід до надання послуг, які пропонують провідники для пасажирів під час подорожі.

За результатами конкурсу кращою в пасажирському господарстві Південно-Західної залізниці стала бригада провідників пасажирських вагонів вагонної дільниці ст. Хмельницький. Її представляли Юрій Хом’яков, який зайняв 1 місце, провідник пасажирських вагонів вагонної дільниці ст. Хмельницький та його колега Дмитро Громійчук - 2 місце. Третє місце одержала провідник пасажирських вагонів вагонної дільниці ст. Жмеринка. Валентина Онищук.

Серед провідників пасажирських вагонів у поїздах підвищеної комфортності Ольга Гусак ст. Жмеринка отримала 2 місце, 1 місце посіла Леся Білодід ст. Київ-Пасажирський.

Після вручення дипломів та квітів переможці почнуть готуватися до конкурсу професійної майстерності Укрзалізниці, який має відбутися наприкінці квітня у Донецьку.

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі