Суспільство

«Прозорі офіси» Вінниці до кінця карантину змінили графік роботи – прийматимуть громадян з 10-ї ранку

22 червня 2020, 16:44

З 23-го червня «Прозорі офіси» у Вінниці прийматимуть відвідувачів з 10:00. Працівники міської ради розпочинатимуть роботу з 8-ї ранку. Ці зміни в робочому графіку тимчасові і діятимуть до кінця карантину.

Про це повідомляють на сайті Вінницької міської ради.

В повідомленні міськради зазначають, що відповідно до рекомендацій, які зазначені у Постановах Кабінету Міністрів України №211 та №392 (зі змінами), для запобігання поширенню коронавірусу у Вінницькій ОТГ до кінця карантину вводиться тимчасовий графік роботи для працівників виконавчих органів міської ради. Робочий час зміщується на годину: співробітники міськради тепер будуть працювати з 8:00 і до 17:00.

Приймати громадян адміністратори Центру надання адміністративних послуг та його територіальні відділення до кінця карантину будуть з 10:00 до 18:00.

Нагадаємо, за рішенням міської комісії з ТЕБ та НС у Вінниці посилюють карантин. Робочий день рекомендували розпочинати з 10-ї години ранку, торгувати – в шаховому порядку. Також внесли зміни щодо дозволеної кількості відвідувачів у готелях та ресторанах.

Вінниця.info, фото – з сайту міськради

Теги: Прозорі офіси карантин міськрада графік 
Матеріали по темі