Суспільство

«Прозорий бізнес за чисте довкілля»: МХП та Укрпромінвест-АГРО спільно проведуть екофестиваль у Гайсинській ОТГ

7 вересня 2021, 14:30

11 вересня у селі Мар’янівка, Гайсинської ОТГ відбудеться Екофестиваль під гаслом: «Прозорий бізнес за чисте довкілля».

Це перший захід в межах підписаного Меморандуму про співпрацю у сфері корпоративної соціальної відповідальності між вертикально-інтегрованим холдингом МХП та агропромисловою компанією УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО.

Екофестиваль має на меті об’єднати громади задля командної гри та відійти від скучного збирання сміття і провести плоггінг. Плоггінг це поєднання екологічного та фітнес рухів, тобто учасники заходу і спортом займуться (команди змагаються між собою), і зроблять місце проживання чистішим. Протягом фестивалю на гостей чекає і розважальна, і освітня складова, де організатори розкажуть, як правильно утилізувати, сортувати сміття, як жити так, щоб якомога менше нашкодити планеті.

Ви поринете у справжнє екосвято, під час якого відбудеться майстер клас «Як жити так, щоб найменше нашкодити планеті». Також на учасників чекає вікторина на знання екології у світі, дитячі конкурси, розіграш лотереї та багато різноманітних активностей.

Під час Екофесту відбудеться виступ музикальних гуртів, а головним зірковим гостем стане козацький фольк-рок гурт «Крутий заміс». Гурт був заснований 1 серпня 2018 року і неодноразово брав участь у фестах, благодійних акціях. Презентація першого рок-альбому «Яр холодний» відбулась влітку 2020 року.

Це перший захід в межах підписаного Меморандуму про співпрацю у сфері корпоративної соціальної відповідальності між вертикально-інтегрованим холдингом МХП та агропромисловою компанією УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО.

Місією Благодійного Фонду «МХП – Громаді» є розвиток громад шляхом побудови партнерських відносин між громадами, владою та бізнесом задля забезпечення громад найкомфортнішими умовами для життя.

Благодійний фонд активно підтримує екологічні ініціативи, адже формування екосвідомості, збереження природних ресурсів та свідоме управління відходами – один із важливих напрямів діяльності фонду.

Це один із проектів, які ми реалізуємо в межах партнерства з компанією «УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО». Та я впевнений, що їх буде безліч. Адже у нас подібні цінності, що сприяє досягненню великої мети — перетворити регіони в найкомфортніші місця для життя” — зазначив Ігор Лещенко.

Яна Кавушевська наголосила: “Розвиток громад у регіонах присутності завжди був пріоритетним для УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО. Ми раді можливості об’єднати наші зусилля у цій царині із іншими компаніями, які розділяють наші цінності. Переконана, що партнерство з МХП буде плідним і якісним».

Захід відбудеться за підтримки Благодійного Фонду «МХП – Громаді», «Зернопродукту МХП», агрокомпанії «УкрпромінвестАгро» та Гайсинської ОТГ.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: МХП – Громаді 
Матеріали по темі