Події

Прикрив собою вісьмох побратимів: на Вінниччині поховають Героя-захисника Олександра Гончарука

18 травня 2022, 19:32

12 травня, в бою з рашистськими окупантами, прикривши собою вісьмох побратимів, загинув уродженець Вінниччини Олександр Гончарук. Останні слова чоловіка були: «Українці москалям не здаються». Поховають Героя у селі Нова Гребля, що у Калинівській громаді.

Про це повідомили у Калинівській міській раді.

Олександр Гончарук народився 27 травня 1983 року у Вінниці, після закінчення школи навчався у Вінницькому політехнічному університеті. Останні роки проживав у Києві, працював у галузі ІТ-технологій.

Олександр був активним учасником Майдану, під час розправи над вільнодумними українськими патріотами, був поранений. І коли рашисти напали на Україну, молодий чоловік відразу ж взяв у руки зброю та став на захист Вітчизни.

«26 лютого син мав летіти в Америку по роботі, але він скасував поїздку і пішов захищати Київ, хоча ніколи не служив у війську. А коли окупантів відігнали від Києва, Олександр пішов захищати всю Україну», – розповідає батько загиблого Героя Василь Гончарук.

Поховають Героя у Новій Греблі біля могили матері – Віри Олександрівни, яка у свій час очолювала Новогребельську сільську раду. З 1991 року життя родини Гончаруків було тісно пов’язане із Калинівщиною, а Нова Гребля стала для них другою маленькою батьківщиною.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: загинув військовослужбовець 
Матеріали по темі