Політика

Притула вийшов з «Голосу»

7 червня 2021, 16:53

7 червня Сергій Притула заявив про вихід з партії «Голос». Як відомо, раніше, нардепка з Вінниці Олександра Устінова повідомляла про конфлікти партійного осередку з керівництвом їх фракції. Наголошуючи, що останні погрожували депутатам позбавленням мандату.

Про свій вихід із партії політик та телеведучий повідомив на своїй сторінці в мережі Facebook.

«2 роки тому, 8 червня 2019 року, я оголосив про приєднання до команди «Голосу» перед минулими парламентськими виборами. Це було свідоме та зважене рішення. Мені подобалась команда людей, яка зібралась під новим політичним брендом, цінності, навколо яких об’єднались ці люди, та мета, яку ми спільно перед собою поставили.Не знаю, як би склалась історія партії, якби минулого року її не полишив би засновник. Проте, станом на сьогодні, 7 червня 2021 року, я оголошую про свій вихід з партії «Голос».

Наголошую на тому, що я не йду з політики. Я йду з партії, яка, не в останню чергу завдяки діям нового керівництва, віддалилась від наших початкових засад настільки далеко, що можна констатувати точку неповернення», - зазначив Сергій Притула.

Притула зазначив, що вірив у можливість цивілізованого діалогу та реанімації партії, за яку на парламентських виборах віддали свої голоси понад 850 000 українців.

«У випадку, коли хтось із депутатів, з часом, забуває про передвиборчі обіцянки і починає голосувати у розріз із бажанням своїх виборців, то саме тут і повинна проявитись позиція керівництва партії: очистити партійні ряди, розпочати процедуру застосування імперативного мандату, публічно засудити дії депутата тощо.

Але відсутність будь-яких реакцій керівництва партії на «зашкварні» голосування своїх депутатів на будь-якому рівні, означає не лише толерування, але й погодження такої поведінки.Ба більше, партійні ряди почали очищати від тих, хто піддав критиці недобропорядних персонажів із «Голосу». Надалі, супутників по тернистих шляхах української політики я обиратиму обачніше», - зазначив політик.

Нагадаємо, два дні тому Олександра Устінова заявила, що отримала попередження від політичної ради партії про виключення її з членів партії за те, що голосувала у Верховній Раді про направлення в Конституційний суд подання про призначення голів НАБУ та ДБР президентом.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото зі сторінки Сергія Притули

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Притула вийшов з «Голосу» 
Матеріали по темі