Влада

Призначили нового прокурора Вінницької області. Ним став 47-річний Олександр Бутович

1 липня 2020, 12:31

У Вінницькій обласній прокуратурі 1 липня заступник Генерального прокурора Гюндуз Мамедов представив колективу прокуратури Вінницької області нового керівника – Олександра Бутовича.

Гюндуз Мамедов зазначив, що рівень злочинності в регіоні є меншим від загальнодержавного, проте є ряд негативних тенденцій. Зокрема, достатньо високою залишається злочинність серед неповнолітніх.

«Сподіваюсь, що область покращить результати, а люди будуть відчувати себе захищеними. Новий прокурор області зарекомендував себе як досвідчений прокурор, керівник та професіонал», - підкреслив заступник Генпрокурора.

Голова Вінницької облдержадміністрації Сергій Борзов привітав нового керівника і зазначив, що вінничани чекають від нової влади результатів роботи.

Довідка.

Олександр Бутович народився 23 березня 1973 року. В органах прокуратури працює з 1998 року. До призначення займав посаду начальника Департаменту нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях, інших заходів примусового характеру у місцях несвободи, а також пробації, Офісу Генерального прокурора. До того обіймав посаду заступника прокурора Чернігівської області.

Нагадаємо, раніше обласну прокуратуру очолював Костянтин Мерімерін, який був призначений, коли Генпрокуратуру очолював Руслан Рябошапка.

В прокурора Вінницької області є перший заступник та три заступника.

На посаді першого заступника прокурора Вінницької області з 27 грудня 2019 року 38-річний Гайду Сергій Васильович.

Заступники прокурора:

З 8 січня 2020 року 36-річний Ковальський Антон Анатолійович

З 8 січня 2020 року – 39-річний Кравчук Олексій Леонідович

З 29 січня 2020 року - 32-річний Павельський Олександр Володимирович

Вінниця.info, фото з сайту Генеральної прокуратури

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: прокурор Вінницької області представлення 
Матеріали по темі