Політика

Рада ввела в окремих областях України воєнний стан. Серед них - Вінницька

26 листопада 2018, 21:37

 26 листопада у Верховній Раді виступили Президент та прем’єр-міністр. Володимир Гройсман перед голосуванням підтримав рішення Головнокомандувача. Петро Порошенко запропонував проголосувати Закон зі змінами – воєнний стан на 30 днів, а не 60, та в окремих областях, серед яких Вінницька.

«Президент абсолютно чітко сказав, що жодних обмежень прав і свобод людини не буде! І я Вірю в слова Президента. Наголошую, слова Президента мають повністю співпадати з вашим рішенням. Тому, будь ласка, знайдіть консолідовані рішення і прийміть їх, а Уряд виконає, щоб кожне рішення було прийняте.

Я не бачу жодних підстав для економічної кризи. Я хочу підкреслити, що ми маємо можливість забезпечити стабільність в економіці, залізницях, аеропортах, на дорогах... Все буде абсолютно нормально, але наголошую, що нам необхідна консолідація в складний історичний момент», - сказав В. Гройсман.

Потім Президент України Петро Порошенко повідомив депутатам про те, що вносить поправки до Указу - воєнний стан планують ввести на 30 днів і в окремих областях. Серед них – Вінницька.

«Запровадження воєнного стану виключно в областях, які розташовані вздовж російського кордону, Придністровської ділянки Україно-Молдовського кордону і вздовж узбережжя Чорного і Азовського морів. Там, де може бути нанесений удар.

Це Вінницька, Луганська, Донецька, Миколаївська, Одеська, Сумська, Харківська, Чернігівська, Херсонська, Запорізька і внутрішні води Азово-Керченської акваторії», - сказав П. Порошенко.

276 нардепів проголосували «За». 

Нагадаємо, що 25 листопада три українські кораблі потрапили у полон РФ в Азовському морі. Шестеро членів екіпажів отримали поранення. Росія закрила Керченcьку протоку для проходу будь-яких кораблів. В небо підняли вертольоти та штурмовики.

Вiнниця.info, головне фото - РБК

Теги: воєнний стан 
Матеріали по темі