Суспільство

Рай Середземного моря та античні пам’ятки Егейського узбережжя. Що вінничани побачать в Туреччині. Фоторепортаж

6 червня 2017, 12:20

 6 червня з аеропорту Вінниця почали авіарейси на Даламан. У сезон відпусток редакція Вінниця.info пропонує серію матеріалів, щоб ознайомитись з туристичними принадами регіону з унікальною природою. Більша частина регіону знаходиться на узбережжі Середземного моря, але є там і Егейське море. Який відпочинок пропонують вінничанами, готелі та сервіс, що варто подивитись та екскурсії, що вражають, ми розповідатимемо протягом літа.

Аеропорт Даламан бслуговує такі найважливіші точки туристичного узбережжя Туреччини як Датча, Мармарис, Гёчек, Дальян, Саригерме, Фетхіє, Олюденіз, Калкан і Каш.

«Ми минулого місяця були у Вінниці на Дні Європи. Місто дуже нам сподобалось. Я був у багатьох містах Європи і бачив безліч фестивалів, вінницький нічим не поступається.

Будемо раді зустрічати туристів з Вінниці. Берегова лінія нашого регіону складає тисячу сто кілометрів та має 132 порти. Ми хочемо розвивати співпрацюю між Даламаном та Вінницею. Сподіваюсь що у наступні роки кількість рейсів між Вінницею і Даламаном буде збільшуватись.

В нас гарна співпраця з Вінницькою мерією. Ми є Генеральним Консульством по нашій області. Окрім того, в нас є й інші соціальні проекти по Україні. Один з цих проектів – ми запрошуємо на екскурсію 30 студентів та школярів до нас на екскурсію», - розповів Генеральний Директор YDA/YDA Аеропорту Даламан Хамди Гювенч.

Також він повідомив, що є ідея провести конкурс краси Вінниці, фінал якого проведуть в Даламані.

Даламан знаходиться на узбережжі Середземного моря. І міфи про те, що температура повітря та води в морі нижче ніж в регіоні Анталії, не відповідає дійсності. Даламан має зручне розташування та заходиться посередині між найпопулярнішими туристичними містами – Мармарисом та Фетхіє. Трансфер до Мармарису займає 80 хвилин, до Фетхії – 45 хвилин їзди.

Відкрив новий напрямок з Вінниці для наших земляків український туристичний туроператор «TPG» спільно з однією з найбільших та найвідоміших в Туреччині компанією «PENINSULA».

В Фетхіє вражають лазурні пляжі, соснові ліси та гори, неймовірна природа в поєднанні з сервісом та привітністю місцевих жителів. Також туристам пропонують не лише спокійний відпочинок на пляжі, а й ряд екстремальних розваг, таких як парапланеризм з гори Бабадаг, 10-кілометровий рафтинг по річці Даламан. Зі спокійного відпочинку, в даному регіоні пропонують подорожі до античного міста-привида, прогулянки на човні річкою Андрака до пляжу Ізтузу (Середземне море), заселеного черепахами Карета-Карета, зріст яких сягає 1,5 метри, а вага – 150 кілограмів. По дорозі до пляжу, туристи можуть роздивитись Лікірійські гробниці, які є пам’яткою старовини (IV століттям до н.е.).

В Мармарисі, історія заснування якого сягає 900 року до н.е. унікальна природа Егейського узбережжя. Серед екстремальних розваг, туристам пропонують дайвінг, джип-сафарі. Також неймовірні враження залишають прогулянки на катері по островах, або на грецький острів Родос. В тому ж регіоні можна відвідати музей меду та турецьке село. Лише в Туреччині є унікальний сосновий мед. В Мармарисі є і відпочинок для молоді - відома вулиця барів, де можна до ранку ходити по дискотеках.

В наступних матеріалах ми детально розповімо про кожен регіон окремо та готелі в Мармарисі і Фетхіє.

 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: море поїздки 
Матеріали по темі