Місто

«Реанімація» озера на Тяжилові: новий пірс, освітлення і дитячий майданчик. Фоторепортаж

16 серпня 2017, 13:11

Завершується реконструкція території озера поблизу автостанції «Східна». Тут оновлено відпочинкову зону, пірс, зроблено освітлення, відремонтовано тротуар тощо. Наразі тривають роботи по облаштуванню велодоріжки, ще будуть встановлені лавочки. Також біля озера встановлено дитячий майданчик.

Про це повідомляє прес-служба Вінницької міської ради.

«Влітку працівники комунальних служб приступили до виконання робіт з благоустрою біля озера. Наразі вони завершуються. Вже заасфальтовано тротуар до озера та до зони відпочинку, покладено плитку, відремонтовано пірс. Встановлено 14 опор освітлення з енергозберігаючими лампочками. Також біля озера встановлено дитячий майданчик з ігровим комплексом «башта», гойдалкою-балансиром та іншими ігровими елементами», – каже директор департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Володимир Ніценко.

Раніше Вінниця.info повідомляла, що в червні стaртувaли роботи по кaпітaльному ремонту території біля озерa, що по вулиці Вaтутінa біля aвтостaнції «Східнa». Тут буде зaaсфaльтовaно тротуaр до озерa тa до зони відпочинку, зaгaлом – 620 м2, встaновлено десять опор освітлення.

Нагадаємо, що минулого року в озері почистили дно. Відкрити оновлений пляж планували ще в влітку 2016-го, але озеро довгий час не набиралося водою.

Читайте також, де у Вінниці можна відпочити біля води.

Вінниця.info 

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: ремонт 
Матеріали по темі