Політика

Реклама на автошляхах Вінниччини може зникнути

21 червня 2015, 14:10

Урядовий комітет з питань розвитку інфраструктури підтримав законопроект про заборону розміщення рекламоносіїв у межах смуги відведення автомобільних доріг загального користування.

Про це повідомляється на офіційному сайті Кабміну.

Як йдеться в пояснювальній записці до законопроекту, наразі уздовж доріг загального користування розміщено понад 6 тисяч рекламоносіїв, при цьому 75% з них встановлено з порушенням чинних нормативно-правових актів.

Згідно з результатами опитування, проведеного департаментом ДАІ МВС України, 82% респондентів визнали, що зовнішня реклама відволікає їх від керування автомобілем.

«Зміни стосуються лише доріг загального користування поза межами населених пунктів. Такий закон нам потрібен і для поліпшення безпеки руху на дорогах, і з естетичного погляду. Крім того, це вимога міжнародного законодавства, зокрема Європейської угоди про міжнародні магістралі, яка забороняє розміщення рекламних щитів по боках міжнародних доріг», – висловився на підтримку проекту віце-прем'єр-міністр Валерій Вощевський.

Згідно з проектом, законно встановлені рекламоносії буде демонтовано тільки після закінчення терміну дії дозвільних документів.

 ВИННИЦА.info

Теги: реклама автошлях 
Матеріали по темі